Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Nowy Żmigród
Menu góra
Strona startowa Urząd Organizacja urzędu
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Organizacja urzędu, bieżące, menu 31 - BIP - Urząd Gminy Nowy Żmigród”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Organizacja urzędu

Organizacja urzędu

Referat Organizacyjny i Spraw Społecznych
Symbol OSS
telefon
email
Sekretarz, Kierownik
Mateusz Buczyński
134482615
sekretarz@nowyzmigrod.eu
pracownicyIwona Warzecha
134482625
iwona.warzecha@nowyzmigrod.eu
 
Maria Wielgosz
134482607
m.wielgosz@nowyzmigrod.eu
 
Wioleta Sztelma
134482620
zk@nowyzmigrod.eu
 
Eleonora Siwińska
134482610
gmina@nowyzmigrod.eu
 Gabriela Dąbrowska
134482612
g.dabrowska@nowyzmigrod.eu
Referat Infrastruktury i Ochrony Środowiska
Symbol IOŚ
 
 
Kierownik
Olga Szarzyńska
134482616
o.szarzynska@nowyzmigrod.eu
pracownicy
Grzegorz Ziomek
134482617
g.ziomek@nowyzmigrod.eu
 
Sylwia Sudyka
134482609
sylwia@nowyzmigrod.eu
 Monika Nadymus
134482617
m.nadymus@nowyzmigrod.eu
 
 Barbara Budnik
134482647
b.budnik@nowyzmigrod.eu
  Ewa Rospond
134482647
e.rospond@nowyzmigrod.eu
 
 Łukasz Adamski
134482614
l.adamski@nowyzmigrod.eu
 Marek Brocławik
134482614
m.broclawik@nowyzmigrod.eu
 Krystian Gaworowski
134482609
k.gaworowski@nowyzmigrod.eu
Referat Budżetu i Finansów
Symbol BF
 
 
Skarbnik
Elżbieta Piotrowska
134482602
skarbnik@nowyzmigrod.eu
Kierownik
Renata Małopolska
134482636
r.malopolska@nowyzmigrod.eu
pracownicy
Agnieszka Bracik
134482636
agnieszkabracik@nowyzmigrod.eu
 
Małgorzata Marchewka
134482645
m.marchewka@nowyzmigrod.eu
 
Magdalena Marek
134482645
m.marek@nowyzmigrod.eu
 
Małgorzata Marciniec
134482604
gmina@nowyzmigrod.eu
 
Maria Ciomcia
134482604
mariaciomcia@nowyzmigrod.eu
 
Elżbieta Bożętka
134482601
kasa@nowyzmigrod.eu
Samodzielne stanowiska
 
 
 
Inspektor Ochrony Danych
Agnieszka Gołąbek
  
Koordynator do spraw dostępności
Krystian Gaworowski
134482609k.gaworowski@nowyzmigrod.eu
Urząd Stanu Cywilnego
Symbol USC
 
 
Kierownik
Justyna Szot
134482603
usc@nowyzmigrod.eu

Metryka

sporządzono
2016-08-30 przez Dariusz Piekuś
udostępniono
2016-08-30 00:00 przez Buczyński Mateusz
zmodyfikowano
2023-02-01 06:59 przez Buczyński Mateusz
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
16712
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.