Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy Nowy Żmigród
»   obsługa      »   wyszukiwanie zaawansowane
Znajdujesz się w: strona główna  / MENU GŁÓWNE  / Urząd  / Organizacja urzędu
    powiadom znajomego   drukuj stronę   wersja podstawowa       A- A A+
 Organizacja urzędu Organizacja urzędu


Referat Organizacyjny i Spraw Społecznych
Symbol OSS
telefon
email
Sekretarz, Kierownik
Mateusz Buczyński
134482615
sekretarz@nowyzmigrod.eu
pracownicy
Bożena Kmiecik
134482612
ewidnz@interia.pl
 
Maria Wielgosz
134482607
m.wielgosz@nowyzmigrod.eu
 
Wioleta Sztelma
134482614
zknz@interia.pl
 
Eleonora Siwińska
134482610
gmina@nowyzmigrod.eu
 
Łukasz Czekaj
134482642
gmina@nowyzmigrod.eu
  Olga Szarzyńska
134482625
o.szarzynska@nowyzmigrod.eu
  Anna Suska
134482614
a.suska@nowyzmigrod.eu
Referat Infrastruktury i Ochrony Środowiska
Symbol IOŚ
 
 
Kierownik
Jerzy Pietruś
134482616
jerzypietrus@interia.pl
pracownicy
Grzegorz Ziomek
134482617
grzesiek165@interia.eu
 
Jolanta Brojek
134482609
j.brojek@nowyzmigrod.eu
 
Sylwia Sudyka
134482609
sylwia@nowyzmigrod.eu
 
 Barbara Budnik
134482620
b.budnik@nowyzmigrod.eu
   Gabriela Dąbrowska
134482620
g.dabrowska@nowyzmigrod.eu
 
 Łukasz Adamski
134482600
uadamski@gmail.com
Referat Budżetu i Finansów
Symbol BF
 
 
Skarbnik, Kierownik
Krystyna Szajnicka
134482602
szajn@op.pl
pracownicy
Renata Małopolska
134482636
nowy-zmigrod@rz.jst.net.pl
 
Agnieszka Bracik
134482636
 agnieszkabracik@nowyzmigrod.eu
 
Mieczysława Basista
134482604
gmina@nowyzmigrod.eu
 
Małgorzata Marciniec
134482645
gmina@nowyzmigrod.eu
 
Maria Ciomcia
134482645
 mariaciomcia@nowyzmigrod.eu
 
Maria Kowalska
134482601
 kasa@nowyzmigrod.eu
Samodzielne stanowiska
 
 
 
Radca prawny
Jan Pyzik
 
 
Urząd Stanu Cywilnego
Symbol USC
 
 
Kierownik
Justyna Szot
134482603
justynausc@wp.pl


data wytworzenia2016-08-30
data udostępnienia2016-08-30
sporządzone przez
opublikowane przezDariusz Piekuś
ilość odwiedzin5731
rejestr zmianzobacz »
Urząd Gminy Nowy Żmigród, ul. Mickiewicza 2, 38-230 Nowy Żmigród, tel.: 13 441 56 05, fax: 13 44 826 37, gmina@nowyzmigrod.eu, www.nowyzmigrod.eu
Przydatne informacje
Prawo
Nasz urząd
»  Kontakt
»  BIP
Władze
»  Sejm
»  Senat
»  Premier
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting INTERmedi@